Powołania kadr OZPN Siedlce na Turniej o Puchar Prezesa MZPN
Poniżej podajemy listy zawodników powołanych w poszczególnych kategoriach na Turniej o Puchar Prezesa MZPN, który odbędzie się w Hali Bemowo w Warszawie:
- rocznik 2006 i 2007 w dniu 22.11.2016r.,
- rocznik 2004 i 2005 w dniu 23.11.2016r.
Wyjazd w poszczególnych dniach o godz. 7:40 z parkingu Galarii Siedlce, ul. Sportowa 3.
Zawodnicy proszeni są o zabranie: legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, aktualne badania lekarskie oraz buty na naturalną nawierzchnię i sztuczną, ochraniacze. W przypadku pytań proszę o kontakt z trenerem Robertem Gójskim tel. 515 282 084.
Kadra 2007
• Filip Dąbrowski - Naprzód Skórzec
• Patryk Soczewka - UKS 9 Siedlce
• Jakub Woźniak - UKS 9 Siedlce
• Dominik Klewek - Pogoń Siedlce
• Bartosz Stelingowski – Pogoń Siedlce
• Jakub Kurkus - Czarni Węgrów
• Bartek Pogorzelski - AP Sokołów
• Michał Zwierz - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
• Adrian Gilant - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
• Jakub Ruszpel - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
• Bartek Borkowski - SEMP Pogoń Siedlce
• Julian Dmowski - SEMP Pogoń Siedlce
• Wiktor Zdanowski - Wektra Zbuczyn
• Michał Bobryk - Wektra Zbuczyn
Kadra 2006
• Dominik Błażejczyk - Grom Trojanów
• Alan Rybak - UKS 9 Siedlce
• Igor Sawicki - UKS 9 Siedlce
• Jakub Mikołajczyk - Wektra Zbuczyn
• Aleksander Potocki - SEMP Pogoń Siedlce
• Jakub Struś - Czarni Węgrów
• Mateusz Pszczel - Pogoń Siedlce
• Hubert Nowak - Pogoń Siedlce
• Piotr Krasnodębski - Pogoń Siedlce
• Czarek Marciniak - Pogoń Siedlce
• Piotr Leszczyński - AP Sokołów
• Karol Tararuj - AP Sokołów
• Mikołaj Góras - UKS Dąbrówka Mińsk Maz.
• Oskar Kopacz - Dwie Jedynki Mińsk Maz.
Kadra 2005
• Dominik Leszczuk – Wektra Zbuczyn
• Damian Wróbel – Wektra Zbuczyn
• Ernest Zbieć – UKS 9 Siedlce
• Mikołaj Kępka – UKS Dobre
• Oskar Romanowski – UKS Dobre
• Kamil Rzyszkiewicz – UKS 6 Mińsk Maz.
• Daniel Kijas – UKS 6 Mińsk Maz.
• Bartosz Sekular – UKS 6 Mińsk Maz.
• Filip Gruba – UKS 6 Mińsk Maz.
• Tymoteusz Grochowski – Pogoń Siedlce
• Kacper Stankiewicz – Pogoń Siedlce
• Igor Szostek – Pogoń Siedlce
• Oliwier Kryszczuk – Pogoń Siedlce
• Kacper Sidorczuk – Pogoń Siedlce
Kadra 2004
• Jakub Karczewski – Pogoń Siedlce
• Aleksander Waśko – Pogoń Siedlce
• Patryk Rojek – Pogoń Siedlce
• Igor Strzałek – Pogoń Siedlce
• Mateusz Sulej – Pogoń Siedlce
• Oliwier Jurczak – UKS 9 Siedlce
• Dawid Czornej – UKS 9 Siedlce
• Dawid Kowalczyk – Żelechów
• Łukasz Gębek – Żelechów
• Kamil Szczęsny – MOSiR Mińsk Maz.
• Jakub Witan – MOSiR Mińsk Maz.
• Alex Protaziuk – AP Sokołów Podl.
• Jakub Koseła – Miedzanka Miedzna
• Jakub Rokicki – UKS Dobre