Logo

LISTA AKTUALNOŚCI

 • Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia

  Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem epidemii i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi oraz 3. ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

 • Komunikat KS MZPN Siedlce dot. członków komisji

  W załączniku udostępniamy komunikat Komisji Sędziowskiej MZPN Delegatury w Siedlcach dot. zmian w składzie komisji i egzaminów sędziowskich.

 • Biuro Delegatury MZPN w Siedlcach zamknięte

  Szanowni Państwo, informujemy wszystkich zainteresowanych, że z powodu reakcji władz państwowych i kierowanych próśb do wszystkich o ograniczenie kontaktów – z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa – decyzją Mazowieckiego ZPN, od 16 marca 2020 roku do ODWOŁANIA biuro Delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach będzie nieczynne. Osoby zatrudnione będą wykonywały pracę zdalną.

 • Rozgrywki zawieszone

  Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z epidemią koronawirusa z dniem 11 marca 2020 zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku.

 • Obsada sędziowska - 14-15 marca

  W załączniku prezentujemy obsadę sędziowską na pierwszy najbliższy weekend.

 • Komunikaty MZPN oraz Wydziału Rozgrywek MZPN dot. PP i baraży

  W załącznikach przedstawiamy komunikaty MZPN oraz Wydziału Rozgrywek MZPN.

 • Rozlosowano terminarze grup młodzieżowych - wiosna 2020

  Rozlosowano terminarze w rozgrywkach młodzieżowych, organizowanych przez Delegaturę MZPN w Siedlcach. Rozgrywki można podejrzeć na stronie MZPN.

 • Pogrzeb Adama Kleszcza

 • Podział na grupy w rozgrywkach młodzieżowych - wiosna 2020

  Dokonano podziału na grupy w rozgrywkach młodzieżowych, organizowanych przez Delegaturę MZPN w Siedlcach. Grupy podejrzeć można na stronie MZPN. Wkrótce rozlosowane zostaną terminarze.

 • Kurs trenerski futsal

  Futsal – jako dyscyplina piłkarska, zdobywa na Mazowszu coraz większą popularność. Mazowieckie zespoły z powodzeniem występują w ekstralidze kobiet oraz I lidze mężczyzn. Na Mazowszu funkcjonuje II liga mężczyzn. Coraz więcej drużyn startuje w młodzieżowych mistrzostwach Polski, gdzie odnoszą sukcesy. W związku z tym wzrasta zapotrzebowanie na trenerów ze specjalizacją futsal, do czego obligują wymogi licencyjne.

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry