Projekt rozgrywek młodzieżowych - wiosna 2022
Przedstawiamy projekt rozgrywek młodzieżowych, które rozegrane zostaną wiosną 2022.
Rozgrywki młodzieżowe MZPN Siedlce, wiosna 2022
Legenda:
(s) - spadkowicz z wyższej ligi
(b) - beniaminek
(dz) - zespół dziewcząt
przekreślenie - drużyna wycofana
(n) - nowozgłoszona drużyna
A1 2003 U-19
KS Łosice
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Rywal Ruchna
ULKS Gołąbek
A2 2004 U-18
KS Łosice (n)
MKP Pogoń Siedlce (n)
B1 2005 U-17
MKP Pogoń Siedlce (s)
B2 2006 U-16
Czarni Węgrów (a)
Dziewiątka Siedlce (b)
Hutnik Huta Czechy (b)
MKS Małkinia (s)
SEMP Pogoń Siedlce
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory
LKS Ostrówek
Miedzanka Miedzna (s)
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
C1 2007 U-15
Jastrząb Żeliszew
Olimp Stok Lacki
Orzeł Unin
Promyk Sobolew
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny
I liga C2 2008 U-14
AP Sokołów Podlaski
Czarni Węgrów
GKS Dobre (b)
MKP Pogoń II Siedlce (b)
MOSiR Mińsk Mazowiecki (s)
UKS Promnik Gończyce
II liga C2 2008 U-14
Błękitni Stoczek (s)
Champions Mińsk Mazowiecki
Kolektyw Oleśnica
KS Łosice (s)
MOSiR II Mińsk Mazowiecki (s)
Naprzód Skórzec (s)
Podlasie Sokołów Podlaski
Sęp Żelechów
ULKS Starawieś
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
I liga D1 2009 U-13
Champions Mińsk Mazowiecki (b)
MKP Pogoń I Siedlce
MKS Małkinia
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Olimp Stok Lacki
Piątka Mińsk Mazowiecki (b)
SEMP Pogoń I Siedlce
Tygrys I Huta Mińska (b)
Zryw Sobolew
II liga D1 2009 U-13
Jutrzenka Cegłów
Kolektyw Oleśnica (n)
Kosovia Kosów Lacki
LKS Ostrówek
Masovia Siedlce (s)
Mazovia Mińsk Mazowiecki (n)
Miedzanka Miedzna
MKP Pogoń II Siedlce
Orzeł Unin
SEMP Pogoń II Siedlce (s)
Tęcza Stanisławów
Tygrys II Huta Mińska
Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
I liga D2 2010 U-12
AP Sokołów Podlaski
Champions Mińsk Mazowiecki (b)
Czarni Węgrów
Hutnik Huta Czechy
KS Łosice (b)
Masovia Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Piątka Mińsk Mazowiecki
Podlasie I Sokołów Podlaski (b)
SEMP Pogoń Siedlce
Sęp Żelechów (b)
Szóstka Mińsk Mazowiecki
UKS Promnik Gończyce
II liga D2 2010 U-12
Champions Siedlce
Fenix Siennica (n)
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Mazovia Mińsk Mazowiecki (n)
MKS Pogoń Siedlce (dz)
Naprzód Skórzec (s)
Olimp Stok Lacki
Płomień Dębe Wielkie
Podlasie II Sokołów Podlaski (n)
Rywal Ruchna
Tajfun Jartypory
I liga E1 2011 U-11
AP Sokołów Podlaski
Czarni I Węgrów
Czarni II Węgrów (b)
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
Masovia Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce (b)
Olimpia Latowicz (b)
Podlasie Sokołów Podlaski (b)
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce (b)
Szóstka I Mińsk Mazowiecki
Szóstka II Mińsk Mazowiecki
Tygrys I Huta Mińska (b)
ULKS Kałuszyn
Zryw Sobolew
II liga E1 2011 U-11
Błękitni Stoczek (n)
AMP Gool Kotuń (Siedlce)
LKS Ostrówek
Mazovia I Mińsk Mazowiecki (n)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki (n)
Mazovia III Mińsk Mazowiecki (n)
Miedzanka Miedzna (n)
MKP Pogoń III Siedlce (s)
Tęcza Stanisławów
Tygrys II Huta Mińska (n)
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
Wilga Miastków Kościelny
Żak Domanice
I liga E2 2012 U-10 - ZMIANA SYSTEMU ROZGRYWEK
AP Sokołów Podlaski
Champions I Mińsk Mazowiecki
Czarni Węgrów
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
Masovia Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
Naprzód Skórzec
Olimp Stok Lacki
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce
Sęp Żelechów (b)
Szóstka Mińsk Mazowiecki
Tygrys Huta Mińska (b)
Wilga Miastków Kościelny
II liga E2 2012 U-10 - ZMIANA SYSTEMU ROZGRYWEK
AMP Gool Kotuń (Siedlce) (n)
Błękitni Stoczek
Champions II Mińsk Mazowiecki
Grom Trojanów
Hutnik Huta Czechy
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kosovia Kosów Lacki
KS Łosice
Mazovia I Mińsk Mazowiecki (n)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki (n)
MKP Pogoń II Siedlce (n)
Podlasie Sokołów Podlaski
UKS Promnik Gończyce
Watra Mrozy
I liga F1 2013 U-9 - ZMIANA SYSTEMU ROZGRYWEK
AP Sokołów Podlaski
Czarni I Węgrów
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
Dwie Jedynki I Mińsk Mazowiecki
Masovia I Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód II Skórzec
Naprzód Skórzec
Olimp I Stok Lacki
Piątka Mińsk Mazowiecki
Podlasie I Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce
UKS Promnik Gończyce
Wektra Zbuczyn
II liga F1 2013 U-9 - ZMIANA SYSTEMU ROZGRYWEK
AMP Gool Kotuń (Siedlce)
Czarni II Węgrów
Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki
Jutrzenka Cegłów
Masovia II Siedlce (n)
Mazovia I Mińsk Mazowiecki (n)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki (n)
Mazovia III Mińsk Mazowiecki (n)
MKP Pogoń III Siedlce
MKP Pogoń IV Siedlce
Olimp II Stok Lacki
Podlasie II Sokołów Podlaski
Rywal Ruchna
Tygrys Huta Mińska (n)
ULKS Kałuszyn
Watra Mrozy
F2 2014 U-8 - ZMIANA SYSTEMU ROZGRYWEK
AP Sokołów Podlaski
Champions I Mińsk Mazowiecki
Champions II Mińsk Mazowiecki
Dąbrówka I Mińsk Mazowiecki
Dąbrówka II Mińsk Mazowiecki
Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
Dziewiątka Siedlce
Hutnik Huta Czechy
KS Łosice (n)
Masovia Siedlce
Mazovia I Mińsk Mazowiecki (n)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki (n)
Mazovia III Mińsk Mazowiecki (n)
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce (n)
Naprzód I Skórzec (n)
Naprzód II Skórzec (n)
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce (n)
Sęp Żelechów (n)
Tygrys I Huta Mińska
Tygrys II Huta Mińska (n)
ULKS Kałuszyn