Projekt rozgrywek młodzieżowych B1-D2 - wiosna 2023
Przedstawiamy projekt rozgrywek młodzieżowych w kategoriach B1-D2, które rozegrane zostaną wiosną 2023.
AKTUALIZACJA: 2 lutego 2023, 09:24
Legenda:
(s) - spadkowicz z wyższej ligi
(b) - beniaminek
(dz) - zespół dziewcząt
przekreślenie - drużyna wycofana
(n) - nowozgłoszona drużyna
PODZIAŁ NA GRUPY ROZGRYWEK WIOSENNYCH 2023
B1 2006
AP Sokołów Podlaski (s)
Czarni Węgrów (s)
LKS Ostrówek
SEMP Pogoń Siedlce
Sęp Żelechów (s)
Wektra Zbuczyn
B2 2007
Jastrząb Żeliszew
Kosovia Kosów Lacki
MOSiR II Mińsk Mazowiecki (n)
Promyk Sobolew (s)
Sęp Żelechów (n)
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny
I liga okręgowa C1 2008
Błękitni Stoczek (b)
Czarni Węgrów
MOSiR Mińsk Mazowiecki (s)
Płomień Dębe Wielkie (s)
Podlasie Sokołów Podlaski (b)
UKS Promnik Gończyce
II liga okręgowa C1 2008
GKS Dobre
KS Łosice (s)
MKP Pogoń II Siedlce (s)
Naprzód Skórzec (s)
Sęp Żelechów
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
I liga okręgowa C2 2009
MKP Pogoń Siedlce (s)
MKS Małkinia
MOSiR Mińsk Mazowiecki (s)
Orzeł Unin (b)
Tęcza Stanisławów (b)
Zryw Sobolew
II liga okręgowa C2 2009
Mazovia Mińsk Mazowiecki (s)
MKP Pogoń II Siedlce (n)
SEMP Pogoń II Siedlce (s)
Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
I liga okręgowa D1 2010
AP Sokołów Podlaski
Czarni Węgrów
Hutnik Huta Czechy (b)
Mazovia I Mińsk Mazowiecki
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Płomień Dębe Wielkie (b)
Podlasie I Sokołów Podlaski (b)
SEMP Pogoń Siedlce
II liga okręgowa D1 2010
Champions Siedlce
Jabłonianka Jabłonna Lacka (s)
Jastrząb Żeliszew
Jutrzenka Cegłów
KS Łosice
Masovia Siedlce
Mazovia II Mińsk Mazowiecki (n)
MKP Pogoń III Siedlce
MKS Pogoń Siedlce (dz)
Podlasie II Sokołów Podlaski
Rywal Ruchna
SEMP Pogoń II Siedlce
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory
Tygrys Huta Mińska
UKS Promnik Gończyce (s)
Victoria Kałuszyn (n)
Wektra Zbuczyn (n)
Zorza Sterdyń
I liga okręgowa D2 2011
AP Sokołów Podlaski
LKS Ostrówek (b)
Mazovia I Mińsk Mazowiecki
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Olimpia Latowicz
SEMP Pogoń Siedlce
Tygrys I Huta Mińska
Tygrys II Huta Mińska
Wilga Miastków Kościelny (b)
Zryw Sobolew
II liga okręgowa D2 2011
Błękitni Stoczek
Czarni I Węgrów (s)
Czarni II Węgrów
GKS Dobre
Mazovia III Mińsk Mazowiecki
Tęcza Stanisławów
Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
Żak Domanice