Powołania na konsultację szkoleniową reprezentacji OZPN Siedlce U-13 i U-10
W Mińsku Mazowieckim 7 i 9 listopada odbędą się konsultacje szkoleniowe roczników 2005 i 2008.
We wtorek 7 listopada o 12:00 stawi się rocznik 2008, a 9 listopada (czwartek) o tej samej godzinie zbierze się grupa z rocznika 2005.
W tych dniach (godz. 9:00) odbędą się również konsultacje roczników 2006 i 2007.
Poniżej przedstawiamy listę powołanych.
Rocznik 2005 U-13
1. Ernest Zbieć - Pogoń Siedlce
2. Tymoteusz Grochowski- Pogoń Siedlce
3. Dominik Leszczuk - Pogoń Siedlce
4. Oliwier Kryszczuk - Pogoń Siedlce
5. Maciej Kuć - Pogoń Siedlce
6. Bartosz Mierzejewski - Pogoń Siedlce
7. Igor Szostek - Pogoń Siedlce
8. Tomasz Wiewiórka - Pogoń Siedlce
9. Adrian Wrzosek - Pogoń Siedlce
10. Kacper Stankiewicz - Pogoń Siedlce
11. Jakub Tomkiel - AP Sokołów Podlaski
12. Damian Wróbel - Wektra Zbuczyn
13. Alan Warduliński - SEMP Pogoń Siedlce
14. Jakub Gałkowski - SP Żelechów
15. Jan Proczek - MOSiR Mińsk Mazowiecki
16. Jakub Kozaczek - MOSiR Mińsk Mazowiecki
17. Daniel Kijas - MOSiR Mińsk Mazowiecki
18. Wiktor Gadaj - MOSiR Mińsk Mazowiecki
19. Kamil Rzyszkiewicz - MOSiR Mińsk Mazowiecki
20. Bartosz Sekular - MOSiR Mińsk Mazowiecki
21. Filip Gruba - MOSiR Mińsk Mazowiecki
Rocznik 2008 U-10
1. Dobrodziej Adrian - Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
2. Kalinowski Dawid - Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
3. Seroczyński Wiktor - Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
4. Gadaj Igor - Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
5. Wąsowski Kacper - Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
6. Dróżdż Maciej - Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki
7. Dejer Dominik - UKS 6 Mińsk Mazowiecki
8. Duczek Rafał - Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
9. Sokołowski Karol - APN Mińsk Mazowiecki
10. Jędruchniewicz Mikołaj - APN Mińsk Mazowiecki
11. Izdebski Mikołaj - AP Sokołów Podlaski
12. Maseko Dalitsu - AP Sokołów Podlaski
13. Wojtczuk Jakub - AP Sokołów Podlaski
14. Andrzejczuk Fryderyk - Kosovia Kosów Lacki
15. Stefaniuk Maciej - SEMP Pogoń Siedlce
16. Kasprowicz Gabriel - SEMP Pogoń Siedlce
17. Wrzosek Bartek - SEMP Pogoń Siedlce
18. Piekarski Piotr - SEMP Pogoń Siedlce
19. Talar Jan - Hutnik Huta Czechy
20. Pachnik Mateusz - Jutrzenka Cegłów