Ostateczna lista drużyn młodzieżowych - wiosna 2020
Prezentujemy listę drużyn młodzieżowych, które wezmą udział w wiosennych rozgrywkach Delegatury MZPN w Siedlcach.
LIGI DELEGATURY MZPN W SIEDLCACH
B1 U-17
Jastrząb Żeliszew
Miedzanka Miedzna
MKS Małkinia
Podlasie Sokołów Podlaski
ULKS Gołąbek
Victoria Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny
B2 U-16
KS Łosice
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory [?]
Wektra Zbuczyn
Zryw Sobolew (s)
C1 U-15
Jabłonianka Jabłonna Lacka
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód Skórzec
Rywal Ruchna
I liga C2 U-14
Czarni Węgrów (b)
KS Łosice (s)
MKP Pogoń II Siedlce (b)
MKS Małkinia
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń Siedlce
Sęp Żelechów
UKS Promnik Gończyce
II liga C2 U-14
Hutnik Huta Czechy
LKS Ostrówek
Tajfun Jartypory (s)
Tęcza Stanisławów (s)
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
I liga D1 U-13
APN Mińsk Mazowiecki
Grom Trojanów
Kosovia Kosów Lacki
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce (b)
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Olimp Stok Lacki (b)
Orzeł Unin
Promyk Sobolew
UKS Dobre
Victoria Kałuszyn
Wicher Sadowne
II liga D1 U-13
Iskra Kotuń
MKS Pogoń Siedlce (dz)
SEMP Pogoń Siedlce
Wilga Miastków Kościelny
I liga D2 U-12
AP Sokołów Podlaski
Czarni Węgrów
Dwie Jedynki I Mińsk Mazowiecki
KS Łosice
Masovia Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce (b)
Płomień Dębe Wielkie
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń I Siedlce
UKS Promnik Gończyce
Watra Mrozy (b)
II liga D2 U-12
Błękitni Stoczek
Champions Mińsk Mazowiecki (s)
Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki
GUKS Korytnica
Hutnik Huta Czechy
Jutrzenka Cegłów
Kolektyw Oleśnica
MKP Pogoń III Siedlce
MOSiR Mińsk Mazowiecki
Naprzód Skórzec
SEMP Pogoń II Siedlce
Sęp Żelechów
ULKS Starawieś
Wektra Zbuczyn (s)
I liga E1 U-11
AP Sokołów Podlaski
APN I Mińsk Mazowiecki
Masovia I Siedlce
Masovia II Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce (b)
MKS Małkinia (b)
Naprzód Skórzec
Olimp Stok Lacki
SEMP Pogoń I Siedlce
SEMP Pogoń II Siedlce
Zryw Sobolew (b)
II liga E1 U-11
Activum Sports Mińsk Mazowiecki
APN II Mińsk Mazowiecki
Błękitni Stoczek (s)
Jabłonianka Jabłonna Lacka
LKS Ostrówek
Miedzanka Miedzna
Nojszewianka Dobre
Orzeł Unin
Piątka Mińsk Mazowiecki (s)
Piorun Lipówki
Tęcza Stanisławów
Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne
Wilga Miastków Kościelny
I liga E2 U-10
AP I Sokołów Podlaski
Champions I Mińsk Mazowiecki
Czarni I Węgrów
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki (b)
Kosovia Kosów Lacki
Masovia Siedlce
MKP Pogoń I Siedlce
Piątka Mińsk Mazowiecki
SEMP Pogoń I Siedlce
Szóstka I Mińsk Mazowiecki
Szóstka II Mińsk Mazowiecki (b)
UKS Promnik Gończyce (b)
II liga E2 U-10
AP II Sokołów Podlaski
Champions II Mińsk Mazowiecki
Czarni II Węgrów
Hutnik Huta Czechy (s)
Jutrzenka Cegłów
KS Łosice
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód Skórzec
Olimp Stok Lacki
Podlasie I Sokołów Podlaski
Podlasie II Sokołów Podlaski
Rywal Ruchna
SEMP Pogoń II Siedlce
SEMP Pogoń III Siedlce
Sęp Żelechów
Tajfun Jartypory
Watra Mrozy
Wektra Zbuczyn
Wicher Sadowne (s)
I liga F1 U-9
AP Sokołów Podlaski
APN I Mińsk Mazowiecki (b)
Czarni I Węgrów (b)
Czarni II Węgrów (b)
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
Masovia Siedlce
MKP Pogoń Siedlce (b)
Olimpia Latowicz (b)
Szóstka I Mińsk Mazowiecki
Szóstka II Mińsk Mazowiecki
UKS Promnik Gończyce (b)
Victoria Kałuszyn (b)
II liga F1 U-9
APN II Mińsk Mazowiecki
Grom Trojanów
LKS Ostrówek
Piątka Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie
Rywal Ruchna
SEMP Pogoń Siedlce
Tęcza Stanisławów
ULKS Kałuszyn
Wilga Miastków Kościelny
Zryw Sobolew
F2 U-8
Champions Mińsk Mazowiecki
Czarni Węgrów
Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
Hutnik Huta Czechy
Jutrzenka Cegłów
Liwia Łochów
Masovia I Siedlce
Masovia II Siedlce
Miedzanka Miedzna
MKP Pogoń I Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce
Naprzód I Skórzec
Naprzód II Skórzec
Olimp Stok Lacki
Piątka Mińsk Mazowiecki
Podlasie Sokołów Podlaski
SEMP Pogoń Siedlce
Sęp Żelechów
Szóstka I Mińsk Mazowiecki
Szóstka II Mińsk Mazowiecki
ULKS Kałuszyn
Victoria Kałuszyn
Wektra Zbuczyn