Logo

LISTA AKTUALNOŚCI

 • Informacja w sprawie zawodników z Ukrainy

  Informujemy, że zgodnie z decyzją Komisji ds. Nagłych PZPN z dnia 27 lutego 2022 roku, postanowienia par 35 Uchwały nr VIII/124 z dnia 14 lipca 2015 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie statusu zawodników oraz zasad zmian przynależności klubowej, nie mają zastosowania w odniesieniu do  zawodników posiadających obywatelstwo ukraińskie.

 • Treningi dla dzieci uchodźców z Ukrainy

  W związku z wojną na Ukrainie los naszych sąsiadów nie jest nam obojętny. Chcemy wspierać dzieci z Ukrainy, które znalazły u nas schronienie i dać im poczucie bezpieczeństwa poprzez sport, wspólne spędzenie czasu, bycie razem. Dzieci posiadające status uchodźców zapraszamy do naszych partnerów na darmowe treningi.

 • Terminarze rozgrywek młodzieżowych E2-F2 - wiosna 2022

  Komisja Gier Delegatury MZPN w Siedlcach dokonała podziału na grupy i rozlosowała terminarze rozgrywek młodzieżowych E2-F2 zaplanowanych na wiosnę 2022.

 • Terminarze rozgrywek młodzieżowych A1-E1 - wiosna 2022

  Komisja Gier Delegatury MZPN w Siedlcach dokonała podziału na grupy i rozlosowała terminarze rozgrywek młodzieżowych A1-E1 zaplanowanych na wiosnę 2022.

 • Zakup piłek Football Masters

  OZPN w Siedlcach zaprasza wszystkie Kluby zrzeszone w naszym związku do hurtowego zakupu sprzętu sportowego. W pierwszej kolejności zachęcamy do zapisu na zakup wysokiej jakości piłek firmy Football Masters, w rozmiarach 5-senior i 4-junior.

 • Szkolenie z zakresu pozyskiwania sponsorów

  Mazowiecki ZPN wraz z Partnerskimi Klubami Biznesu organizuje 22.02 (wtorek od godz. 9:00) szkolenie z zakresu pozyskiwania sponsorów.

 • MZPN uruchomił Giełdę pracy

  MZPN po raz kolejny wychodząc na przeciw potrzebom mazowieckiej społeczności piłkarskiej wystartował nowy projekt, który usprawni codzienne funkcjonowanie zarówno klubów i akademii, jak również wszystkich osób pracujących lub chcących dopiero podjąć pracę w sporcie.

 • Rusza dodatkowy nabór do Programu Certyfikacji

  Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o ogłoszeniu dodatkowego naboru do trzeciego cyklu Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Wystartuje on 1 lutego i będzie otwarty dla wszystkich szkółek piłkarskich w Polsce, również tych, które nie uzyskały certyfikatu w pierwotnym naborze oraz tych, które wówczas nie mogły ubiegać się o certyfikat ze względu na okres karencji.

 • Zgłoszenia do rozgrywek E2, F1 i F2 - wiosna 2022

  KOMISJA ROZGRYWEK MAZOWIECKIEGO ZPN NA POSIEDZENIU W DNIU 25.01.2022 PRZYJĘŁA NA PODSTAWIE UCHWAŁY II/14 Z DNIA 2.09.2021 ZARZĄDU PZPN PROJEKT ZASADY ROZGRYWEK DZIECIĘCYCH W KATEGORIACH E2 (2012), F1 (2013) I F2 (2014) W RUNDZIE WIOSENNEJ SEZONU 2021/2022, KTÓRY PRZEDSTAWI NA NAJBLIŻSZYM POSIEDZENIU ZARZĄDU MAZOWIECKIEGO ZPN.

 • Projekt rozgrywek młodzieżowych - wiosna 2022

  Przedstawiamy projekt rozgrywek młodzieżowych, które rozegrane zostaną wiosną 2022.

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry