Logo

Konsultacja szkoleniowa rocznika 2010 Delegatury MZPN w Siedlcach

10.05.2022 r. na Stadionie Miejskim w Węgrowie odbyła się konsultacja szkoleniowa rocznika 2010, na którą przybyło 44 zawodników z 10 klubów zrzeszonych w Delegaturze MZPN Siedlce. Przez 90 minut chłopcy prezentowali swoje umiejętności pod okiem trenerów Macieja Anusiewicza, Michała Rybaka i Roberta Parzonki.

Wszystkie ćwiczenia wykorzystane w treningu były zgodne i spójne z tematyką wykorzystywaną podczas naborów do kadr wojewódzkich i rekomendowane przez koordynatora wojewódzkiego - trenera Łukasza Chmielewskiego.

Od czerwca 2022 r. w naszej Delegaturze takie konsultacje będą odbywały się raz w miesiącu i mają za zadanie wyłonienie najbardziej uzdolnionych chłopców do kadr regionalnych i powiatowych oraz przygotowanie zawodników do konsultacji pod kadrę Mazowsza.

Dziękuję serdecznie wszystkim zawodnikom za przybycie, trenerom i rodzicom za dowóz dzieci. Szczególnie dziękuję prezesowi Czarnych Węgrów Dariuszowi Doboszowi za udostępnienie stadionu i przygotowanie obiektu. Natomiast 13.05.2022 r. również w Węgrowie na Stadionie Miejskim odbędzie się konsultacja szkoleniowa rocznika 2011. Serdecznie zapraszamy.

Ze sportowym pozdrowieniem

Robert Parzonka - prezes OZPN Siedlce

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry