Logo

forBET sponsorem IV ligi

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie przez najbliższe dwa sezony będzie sponsorem tytularnym IV ligi piłkarskiej na Mazowszu. Rozgrywki będą nosić oficjalną nazwę forBET IV Liga Mazowiecka. Pierwsze mecze już w ten weekend!

To kolejna cegiełka, którą forBET dokłada do rozwoju piłki nożnej na niższych szczeblach. Wcześniej bukmacher nawiązał owocną współpracę z Warmińsko-Mazurskim Związkiem Piłki Nożnej, pomagając rozwinąć rozgrywki IV ligi w tym województwie.

– Na współpracy z WMZPN skorzystały wszystkie strony: my, związek i kluby. Mam nadzieję, że nie inaczej będzie na Mazowszu. Nie chcemy ograniczać się tylko do wywieszenia banerów na stadionach. Przewidujemy cały szereg działań marketingowych, budujących popularność forBET IV Ligi Mazowieckiej. Oczywiście kibice będą mogli u nas znaleźć ofertę zakładów na wszystkie spotkania naszych rozgrywek – mówi dyrektor marketingu forBET Paweł Majewski.

– Bardzo cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z tak dużą marką, jaką jest forBET. Po wygraniu wyborów deklarowałem, że nasze działania będą zmierzały do tego, by MZPN był najprężniej działającym związkiem w Polsce. Sponsoring tytularny rozgrywek IV ligi jest krokiem w tę stronę, niebawem przedstawimy też inne nasze projekty. Wiele pracy przed nami, a z takim wsparciem będzie na pewno łatwiej – mówi prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Pietrzyk.

forBET należy do czołowych firm przyjmujących zakłady wzajemne w Polsce. Bukmacher oferuje swoje usługi zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych. forBET wyróżnia się na rynku najlepszymi promocjami, szeroką gamą produktów i dbałością o Klienta. Jako pierwszy bukmacher w Polsce forBET rozwinął ofertę na niższe ligi piłkarskie, okresowo wystawiając kursy nawet na A-klasę!

Oferta bukmachera na spotkania inauguracyjnej kolejki znajduje się TUTAJ.

Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry