Logo

Eliminacje turnieju EuroPokolenie U-11 - listopad 2022

20 listopada 2022 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Kosowie Lackim odbyły się eliminacje Turnieju EuroPokolenie dla chłopców rocznika 2012 i młodszych. Na starcie stanęło 10 drużyn klubowych reprezentowanych przez blisko 100 zawodników i zawodniczek.
 
Po blisko 7 godzinach intensywnego grania wyłoniono 4 zespoły, które uzyskały awans do finałów na szczeblu MZPN Siedlce.
 
Z grupy A awans uzyskały zespoły Akademia Piłkarska Sokołów Podlaski I oraz MKP SEMP Pogoń Siedlce II natomiast z grupy B drużyny Czarni Węgrów i MKP SEMP Pogoń Siedlce I.
 
Wszyscy zawodnicy uczestniczący w Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy od organizatora, którym jest Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.
 
Turniej Finałowy okręgu siedleckiego odbędzie się również w Kosowie Lackim w niedzielę 27 listopada 2022 r. od godziny 15:00. Zespoły zagrają systemem "każdy z każdym", a dwie najlepsze ekipy będą reprezentowały nasz okręg w Finale Wojewódzkim, który zostanie rozegrany 4 grudnia 2022 r. w Płocku na Orlen Arenie.
Powered by QUICK.CMS
Powrót do góry